Pozyskaj
środki na rozwój
swojego biznesu!

Oferujemy pożyczki do 10 milionów złotych, a decyzja podejmowana jest w zaledwie 3-4 dni od złożenia wniosku. Bez zbędnych formalności i bez konieczności sprawdzania BIK, otwieramy przed Tobą szerokie możliwości finansowania rozmaitych celów.

+ 48 508 242 599 

kontakt@finansowanie-biznesu.com

Umów rozmowę

Kto może skorzystać
 z naszej oferty?

Firmy zajmujące się handlem elektronicznym (poprzez bramki płatnicze) lub korzystające z terminali płatniczych znajdą u nas wsparcie na rozwój. Wymagamy jedynie minimalnego okresu prowadzenia działalności - 3 miesiące, a także systematycznych płatności przez terminal lub bramkę płatniczą

Dlaczego finansowanie tylko z nami?


Nasze podejście opiera się na transparentności i elastyczności. Z góry określamy koszty, co pozwala Ci dokładnie planować wydatki. Oprocentowanie waha się od 3 do 5%, a sama pożyczka nie jest raportowana do BIK. Ponadto, proces ubiegania się o pożyczkę jest całkowicie online, co oszczędza Twój czas.

Poznaj czekające na ciebie korzyści!


To nie koniec, zobacz czym jeszcze cię zaskoczymy!

Bezobsługowa
spłata

 Z myślą o Twojej wygodzie stworzyliśmy system bezobsługowej spłaty. Skup się na rozwijaniu swojego biznesu, a my zajmiemy się resztą.

 

+ 48 508 242 599

kontakt@finansowanie-biznesu.com

 

Umów rozmowę

Cele dostępu
pożyczki

  • Opłacenie działań marketingowych
  • Wynagrodzenia dla pracowników
  • Czynsz
  • Rozszerzenie działalności
  • Zakup surowców lub towarów
  • Opłata ZUS czy US

Pełna swoboda finansowa
dla twojej firmy

Nie musisz szczegółowo rozliczać środków ani wystawiać faktur – decyzję o tym, w jaki sposób wykorzystasz pozyskane środki, pozostawiamy Tobie.

Przyspiesz rozwój
z naszymi rozwiązaniami

Dzięki naszej ofercie możesz skoncentrować się na rozwoju swojej firmy, zyskując elastyczność finansową i wsparcie niezbędne do utrzymania się na rynku. Skorzystaj z naszych innowacyjnych produktów finansowych już teraz i przyspiesz rozwój swojego biznesu.

Najczęściej zadawane pytania - FAQ


Jakie dane sprawdzamy i w jakich instytucjach?
Sprawdzamy KRS, jeśli chodzi o spółki, lub CEIDG (Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej) jeśli chodzi o spółki partnerskie i jednoosobowe działalności. KRD – jeśli chodzi o długi (ale nie wpisujemy naszych pożyczek w długi, natomiast będzie informacja widoczna ze sprawdzaliśmy to). W KRD sprawdzamy firmy i właścicieli / udziałowców.
Czy z konta technicznego do Klienta codziennie na koniec dnia są przelewane środki czy po każdej transakcji?
Środki są przelewane dziennie na koniec dnia na rachunek rozliczeniowy Banking Circle, gdzie odejmujemy uzgodniony dzienny procent sprzedaży i resztę przelewamy do klienta na konto.
Czy okres kredytowania z umowy jest "sztywny" czy Klient przy wzroście sprzedaży może spłacić szybciej? A czy przy zmniejszeniu okres spłaty bez kosztowo jest zwiększany?
Finansowanie jest na czas nieokreślony, jednak na kontrakcie zawsze będzie przewidywana data spłaty ta data nie jest wiążąca, jeśli będziemy widzieć regularne spłaty. Data jest kalkulowana na podstawie dostarczonych wyciągów z konta. Jeśli dochody firmy wzrosną, finansowanie zostanie spłacone wcześniej bez dodatkowych kosztów.
Jak dokonuje się spłaty pożyczki?
Spłata dokonywana jest automatycznie w formie stałego procentu dziennej sprzedaży. Na przykład, jeśli Twoja spłata wynosi 15% dziennego obrotu w danym dniu. Utargowałeś 1000 zł, to tylko 150 zł pójdzie na spłatę, a 850 zł zostanie u Ciebie. Oczywiście w dni, w których nie handlujesz nic nie spłacisz.
Czy mogę dokonać jednorazowej spłaty pożyczki?
Tak, jak najbardziej możesz spłacić całą pożyczkę bez ponoszenia dodatkowych opłat
Czy muszę na początku dokonać wpłaty na poczet pożyczki?
Nie. Nie należy nic wpłacać.
Jaki jest okres spłaty pożyczki?
Spłaty są pobierane jako stały procent od ich sprzedaży. Oznacza to, że spłaty będą naprawdę zależne od przyszłych dochodów. Jednak nasz zespół ds. decyzji kredytowych zapozna się z historią ostatnich transakcji i przedstawi nam przybliżony okres spłaty.
Jak długo czeka się na przelew?
Na środki czeka się od 3 do 5 dni
Czy są branże wykluczone z finansowana?
Nie możemy udzielić finansowania dla poniższych branż: finansowanie działalności w zakresie wytwarzania, przetwórstwa lub wprowadzania do obrotu przez producenta lub importera: tytoniu i wyrobów tytoniowych, napojów alkoholowych, treści pornograficznych, w zakresie obrotu materiałami wybuchowymi, bronią i amunicją, w zakresie gier losowych, zakładów wzajemnych, gier na automatach i gier na automatach o niskich wygranych, środków odurzających lub substancji psychotropowych, finansowanie działalności deweloperskiej oraz rentierskiej.
Z jakiego okresu najlepiej dostarczyć wyciągi
Najlepiej z 6 lub 12 miesięcy. Chyba, że prowadzisz działalność od 3 miesięcy to dostarcz Nam wyciągi za 3 miesiące.
Czy są minimalne obroty jakie powinienem mieć przez terminal lub bramkę płatniczą?
Tak powinieneś mieć obroty na poziomie minimum 15 tysięcy miesięczne
Czy tylko wyciągi bankowe są potrzebne czy jeszcze jakieś dokumenty?
Do kwoty 250 tys wystarcza tylko wyciągi. Powyżej poprosimy Cie o KPIR, Książkę ryczałtu Lub Rzis i Bilans.

ZAINTERESOWANY? SKONTAKTUJ SIĘ