Nasz zespół

Nasz zespół

Nasz zespół tworzą uznani eksperci finansowi i doradcy biznesowi, którzy od lat dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z przedsiębiorcami poszukującymi środków na finansowanie działalności. Wieloletnia obecność w branży doradztwa finansowego pozwoliła nam na wypracowanie skutecznych metod współpracy z Klientem. Dzięki temu pracujemy wydajnie, sprawnie, a nasze działania udokumentowane są w sposób rzetelny i prawidłowy. Jednocześnie stale pogłębiamy swoją wiedzę, dzięki czemu szybko docieramy do nowych, atrakcyjnych produktów finansowych na rynku.


+ 48 508 242 599 | kontakt@finansowanie-biznesu.com

Profesjonalne
doradztwo finansowe

Nasza oferta skonstruowana jest w sposób przejrzysty, a ilość formalności podczas składania wniosków i podpisywania umów ograniczona do minimum. Nasi Partnerzy mogą liczyć na pełne zaangażowanie doradców finansowych, niezależnie od wielkości przedsiębiorstwa czy wnioskowanej kwoty finansowania. W naszej ofercie znajdują się produkty dla dużych firm, jednoosobowych działalności gospodarczych, a także przedstawicieli wolnych zawodów. Akceptujemy każdą formę finansowania działalności.

+ 48 508 242 599 | kontakt@finansowanie-biznesu.com


Umów rozmowę

Działalność w modelu
networkingowym

Nasi Partnerzy otrzymują wsparcie i pomoc na każdym etapie prowadzenia działalności. Pomagamy uzyskać dofinansowanie na start firmy, ale równie chętnie omawiamy nowe wyzwania. Zależy nam na budowaniu trwałych relacji, ponieważ to właśnie model networkingowy pozwala na wszechstronny rozwój biznesu.