Add element
1/1
1/1

Finansowanie przedsiębiorczości, jeszcze nigdy nie było tak proste!

Rozwiń skrzydła, zwiększ konkurencyjność, postaw na Twój biznes!


+ 48 508 242 599 | kontakt@finansowanie-biznesu.com
Add element
1/1
1/1

Kredyty dla firm

Tym, co zdecydowanie wyróżnia nas na rynku usług finansowych, jest niezwykle bogata oferta kredytowa. Oferujemy kredyty dla firm o rozmaitym profilu działalności, zarówno dużych przedsiębiorstw, jak i mniejszych firm oraz działalności jednoosobowych.
Finansowanie przedsiębiorczości jeszcze nigdy nie było tak proste!

Add element
2/3
2/3
Długi okres spłaty, proste zasady, minimum formalności, wystarczy PIT, KPIR lub wyciągi z konta aż do 550 000 PLN
Add element
1/1
1/1

Kredyty
na rozwój firmy

Skorzystaj z naszej oferty kredytowej, rozwiń swój biznes, zainwestuj w nowe urządzenia i maszyny, kup więcej towaru. A może masz inne plany związane z Twoją firmą? Dzięki naszej pomocy otrzymasz szansę realizacji ambitnych planów biznesowych.

+ 48 508 242 599 | kontakt@finansowanie-biznesu.com


Umów rozmowę

Add element
1/1
1/1

Dlaczego właśnie z nami?.

Współpracując z naszymi ekspertami, którzy doskonale znają rynek kredytowy, a także zasady dotyczące prowadzenia firmy w Polsce i sposoby rozliczeń z US, zyskujesz pewność, że dyskretnie, szybko i na prostych zasadach otrzymasz niezbędne wsparcie finansowe, które pozwoli na dalszy rozwój Twojej firmy. Oferujemy kredyty dla nowych działalności, firm stawiających na dynamiczny rozwój produkcji, jak i przedsiębiorstw, które funkcjonują na polskim rynku od wielu lat i od pewnego czasu widzą potrzebę wprowadzenia zmian w sposobie prowadzenia działalności.

Add element
1/2
1/2

Kredyty
na prostych zasadach

Nasi eksperci dokładnie sprawdzą, na jakie formy finansowania możesz liczyć. Kredyty dla firm przyznawane są na prostych zasadach, nawet w przypadku wysokich kwot finansowania i długich okresów spłat. Nieważne jak się rozliczasz, czy KPIR, ryczałt albo karta podatkowa – jesteśmy w stanie dobrać produkt finansowy skrojony na miarę Twoich potrzeb. Wystarczy, że przedstawisz nam swój PIT, KPIR lub wyciągi z konta, my zajmiemy się resztą.

1/2
1/2

Pieniądze
na dowolny cel

Ty decydujesz, ile chcesz pożyczyć i na co wydasz pieniądze. Może to być dowolny cel firmowy. Niezależnie od tego, jaki masz plan, pomożemy Ci rozwinąć firmę i pomnożyć zyski z prowadzonej działalności. Nie musisz przedstawiać żadnych zaświadczeń z ZUS czy US. Minimum formalności oznacza błyskawiczną decyzję kredytową. W krótkim czasie pieniądze trafią na Twoje konto firmowe.

Add element
1/1
1/1

DOWIEDZ SIĘ JUŻ TERAZ
ILE MOŻESZ OTRZYMAĆ?

Współpracując z nami, uzyskasz kredyt na finansowanie dowolnego celu związanego z prowadzoną działalnością gospodarczą. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami i sprawdź, ile możesz otrzymać.

1/1
1/1